296. Květiny na slunci
Autor: Kateřina Vítečková
(1931)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno
Datace: 1991
Šířka: 6,5 cm, výška: 7,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 17:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč