Květiny na slunci

Autor: Kateřina Vítečková
(1931)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno
Datace: 1991
Šířka: 6,5 cm, výška: 7,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 10.02.2020 20:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč