V objetí

Autor: Anna Grmelová
(1926 - 2000)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: dřevoryt na kartonu, datace: 1965
Šířka: 11 cm, výška: 15 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 20:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč