Fantazie

Autor: Anna Grmelová
(1926 - 2000)

signováno vpravo dole
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 7 cm, výška: 11 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč