215. Jelínek a květina
Autor: Anna Grmelová
(1926 - 2000)
signováno vpravo dole
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 12,5 cm, výška: 5,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 21:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč