288. Kočka pod lampou

Autor: Anna Grmelová
(1926 - 2000)

signováno vpravo dole
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 10,5 cm, výška: 15 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 17:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč