293. V objetí
Autor: Anna Grmelová
(1926 - 2000)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: dřevoryt na kartonu, datace: 1965
Šířka: 11 cm, výška: 15 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 22:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč