898. Vzor
Autor: Anna Grmelová
(1926 - 2000)
signováno vlevo dole
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 20,5 cm, výška: 8,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.02.2020 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč