908. Soubor dřevorytových ilustrací 22 kusů
Autor: Anna Grmelová
(1926 - 2000)
signováno, 22 kusů, ve složce s průvodním slovem
Technika: dřevoryt na kartonu, datace: 1965
Šířka: 10 cm, výška: 12 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.02.2020 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč