300. Konvolut grafik
Autor: Miroslav Houra
(1933 - 2006)
signováno a datováno dole uprostřed, konvolut grafik - 3 kusy, na reversu popis
Technika: dřevoryt na kartonu, datace: 1979
Šířka: 9 cm, výška: 17,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 17:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč