Schůzka pod topoly

Autor: Miroslav Houra
(1933 - 2006)

signováno a datováno dole uprostřed
Technika: dřevoryt na kartonu, datace: 1982
Šířka: 10 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 17:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 250 Kč