Zimní krajina

Autor: Hjalmar Rönnbäck
(1896 - 1984 Švedsko)

signováno a datováno vpravo dole, na revesu článek o autorovi
Technika: olej na malířské desce, datace: 1945
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm, rámování: 42 x 49 cm

Konec dražby: 10.02.2020 20:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč