134. Kytice
Autor: Jožka Ryšavá
(1911 Kožlí - 1971 Vyžlovka)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 56 cm, výška: 70 cm, rámování: 87 x 73 cm
Konec dražby: 11.12.2018 22:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč