Květinové zátiší

Autor: Jožka Ryšavá
(1911 Kožlí - 1971 Vyžlovka)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 48 x 58 cm

Konec dražby: 09.12.2020 22:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč