292. Květinové zátiší
Autor: Jožka Ryšavá
(1911 Kožlí - 1971 Vyžlovka)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 48 x 58 cm
Konec dražby: 09.12.2020 22:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč