95. Divoženka
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1924
Šířka: 78 cm, výška: 56 cm, rámování: 70 x 93 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.05.2020 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč