95. Hlavy
Signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Šířka: 13 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 26 x 20,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2021 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč