95. Mokřad
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 31 cm, výška: 31 cm, rámování: 44 x 44 cm
Konec dražby: 13.09.2021 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč