Dívka s ptáčkem

Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)

Přisouzeno autorovi, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: linoryt
Šířka: 35 cm, výška: 29 cm, rámování: 48 x 56 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 19:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč