11. Dívka
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: linoryt
Šířka: 10 cm, výška: 18 cm, rámování: 32 x 23 cm
Konec dražby: 06.12.2021 19:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč