118. Noční píseň
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
volný list, signováno a datováno vlevo dole v tisku
Technika: ofset, datace: 1977
Šířka: 32 cm, výška: 25 cm
Konec dražby: 07.06.2022 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč