137. Zasněná

Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)

signováno a datováno vlevo dole
Certifikát pravosti přiložen
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1985
Šířka: 16 cm, výška: 23 cm, rámování: 36 x 27 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 25.09.2018 20:21

Aktuální cena: 12 000 Kč

Zbývá: 3d 4h 53m 1s

Minimální příhoz: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (27)

částkapříhoz
12 000 Kč20.9.2018 18:44:19
11 000 Kč20.9.2018 18:44:07 (limit 20.9.2018 10:49:25)
10 300 Kč20.9.2018 18:44:07
9 800 Kč20.9.2018 18:43:58 (limit 20.9.2018 10:49:25)
9 300 Kč20.9.2018 18:43:58
8 800 Kč20.9.2018 18:43:47 (limit 20.9.2018 10:49:25)
8 300 Kč20.9.2018 18:43:47
7 800 Kč19.9.2018 19:47:47
7 300 Kč19.9.2018 12:53:22
6 300 Kč18.9.2018 16:00:23
5 800 Kč15.9.2018 22:19:43
5 000 Kč15.9.2018 22:19:43 (limit 15.9.2018 19:08:02)
4 800 Kč15.9.2018 19:08:02 (limit 15.9.2018 19:08:02)
4 700 Kč14.9.2018 13:55:44
3 700 Kč14.9.2018 09:12:04