138. Zasněná
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
signováno a datováno vlevo dole
Certifikát pravosti přiložen
Certifikát pravosti přiložen
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1985
Šířka: 16 cm, výška: 23 cm, rámování: 36 x 27 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 25.09.2018 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč