14. Hlava dívky
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poslední majitel obraz obdržel přímo od autora, certifikát pravosti díla přiložen
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 27 cm, rámování: 42 x 33 cm
Konec dražby: 05.12.2017 18:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč