14. Hlava dívky

Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poslední majitel obraz obdržel přímo od autora, certifikát pravosti díla přiložen
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 27 cm, rámování: 42 x 33 cm

Konec dražby: 05.12.2017 18:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč