155. Ptáček
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
Signováno v tisku dole uprostřed, volně v paspartě
Technika: litografie
Šířka: 13 cm, výška: 8 cm, rámování: 10 x 15 cm
Konec dražby: 08.03.2022 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč