16. Půlakt
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 2/45, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 32 cm, výška: 36 cm, rámování: 57 x 47 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč