2. Pějící ptáček
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, certifikát pravosti přiložen
Technika: kombinovaná technika, datace: 1985
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 46 x 36 cm
Konec dražby: 17.12.2019 19:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč