20. Dívka s ptáčkem
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno 166/200 vlevo dole, volně v paspartě
Technika: dřevoryt, datace: 1992
Šířka: 25,5 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 37 x 30 cm
Konec dražby: 08.03.2022 19:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč