32. Dívčí akt
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
signováno vpravo dole tužkou, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 15,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 53 x 43 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč