34. Ledňáček
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
Paspartováno a zaskleno, na reversu dodací list.
Technika: tuš
Šířka: 12 cm, výška: 10 cm, rámování: 21,5 x 22,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 19:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč