4. Snící dívka
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba
Šířka: 28 cm, výška: 17 cm, rámování: 56 x 66 cm
Konec dražby: 29.11.2021 19:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč