41. Polibek
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
Signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 12 cm, výška: 23 cm, rámování: 43 x 37 cm
Konec dražby: 08.03.2022 19:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč