45. Bodláčí
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 13,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 35 x 28 cm
Konec dražby: 04.04.2022 19:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč