Snící dívka

Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)

Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba
Šířka: 28 cm, výška: 17 cm, rámování: 56 x 66 cm

Konec dražby: 13.09.2021 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč