Verše pro Otu Janečka

Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)

Koláž skládající se z originální grafiky Oty Janečka, signováno vpravo dole tužkou a dvou listů s verši Jaroslava Seiferta s vlasnoručním podpisem, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: linoryt
Rámování: 44,5 x 62,5 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč