Bárky v San Tropez

Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)

signováno vpravo dole, číslováno 164/200 vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 32 cm, rámování: 55,5 x 71,5

Konec dražby: 16.04.2019 22:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč