134. Květiny

Autor: Antonín Chlapík
(1895 Česká Třebová - ?)

signováno vlevo dole, galerijní rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 100 cm, rámování: 123 x 91 cm

Konec dražby: 11.12.2018 22:31

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč