40. Hrušky
Autor: Antonín Chlapík
(1895 Česká Třebová - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 67 x 77 cm
Konec dražby: 17.09.2019 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč