163. Kampa

Autor: Jiří Všetečka
(1937 Praha - 2016 Praha)

černobílá zvětšenina adjustovaná na desce, signováno vpravo dole
Šířka: 72 cm, výška: 33 cm, rámování: 35 x 74
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.06.2019 22:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč