163. Kampa
Autor: Jiří Všetečka
(1937 Praha - 2016 Praha)
černobílá zvětšenina adjustovaná na desce, signováno vpravo dole
Šířka: 72 cm, výška: 33 cm, rámování: 35 x 74
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.06.2019 22:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč