11. Kytice na okně
Autor: Jarmila Zábranská - Sychrová
(1910 Hradec Králové - 1991 ?)
signováno a datováno vpravo nahoře, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1964
Šířka: 54 cm, výška: 65 cm, rámování: 77 x 66 cm
Odhadní cena: 5 000 - 8 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2018 18:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč