11. Kytice na okně

Autor: Jarmila Zábranská - Sychrová
(1910 Hradec Králové - 1991 ?)

signováno a datováno vpravo nahoře, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1964
Šířka: 54 cm, výška: 65 cm, rámování: 77 x 66 cm

Odhadní cena: 5 000 - 8 000 Kč

Konec dražby: 11.12.2018 18:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč