13. Cesta v lese
Autor: Pavel Mutinský
(1957 Kralovice)
signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plechu, datace: 1988
Šířka: 75 cm, výška: 65 cm, rámování: 74 x 84 cm
Odhadní cena: 4 000 - 6 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2018 18:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč