67. Zima na Pustevnách
Autor: Jan Zubek
(1920 Černá Hora)
signováno a datováno 1996, paspartováno, zaskleno, na reversu autorský štítek
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1996
Šířka: 90 cm, výška: 21 cm
Konec dražby: 17.04.2019 21:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč