118. Petrov v Brně
Autor: Vladislav Röhling
(1878 Praha - 1949 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 24 cm, výška: 33 cm, rámování: 54 x 43 cm
Konec dražby: 08.11.2021 21:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč