158. Pohled na Hradčany
Autor: Vladislav Röhling
(1878 Praha - 1949 Praha)
signováno vpravo, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 33 cm, výška: 35 cm, rámování: 56 x 47 cm
Konec dražby: 06.12.2021 20:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč