68. Hradčany
Autor: Vladislav Röhling
(1878 Praha - 1949 Praha)
signováno vpravo dole tužkou, signováno vlevo dole v kameni, zaskleno
Technika: lept na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 35 cm, rámování: 61 x 55 cm
Konec dražby: 17.04.2019 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč