55. Podvečer

Autor: František Turek
(1916 Praha - 2008)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a signatura, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 73 x 52,5 cm

Konec dražby: 11.10.2022 19:36 SELČ

Aktuální cena: 5 000 Kč

Zbývá: 14d 15h 13m 38s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
5 000 Kč26.9.2022 22:56:54