55. Podvečer
Autor: František Turek
(1916 Praha - 2008)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a signatura, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 73 x 52,5 cm
Konec dražby: 11.10.2022 19:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč