Podvečer

Autor: František Turek
(1916 Praha - 2008)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a signatura, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 73 x 52,5 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč