8. Kontakt

Autor: Milan Chabera
(1954 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis
Technika: akryl, datace: 1996
Šířka: 75 cm, výška: 90 cm, rámování: 106 x 92 cm

Odhadní cena: 35 000 - 45 000 Kč

Konec dražby: 11.12.2018 18:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč