34. V přírodě
Autor: Eva Mansfeldová
(1950 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 54 cm, výška: 38 cm, rámování: 50,5 x 70,5 cm
Konec dražby: 10.12.2018 19:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč